Główny Aktualności Denver Nuggets vs. Transmisja na żywo z Memphis Grizzlies — oglądaj mecz NBA online

Jaki Film Można Zobaczyć?

Strażnik strzelecki Gary Harris powrócił do Denver Nuggets i z pewnością będzie kluczowym czynnikiem w rozpoczęciu ofensywy w ich ogromnym pojedynku przeciwko głodnej drużynie Memphis Grizzlies. Denver znajduje się na 3-3, na dole trudnej Konferencji Zachodniej, w której znajdują się Golden State Warriors, Los Angeles Clippers, Oklahoma City Thunder i San Antonio Spurs. Wszystkie te zespoły mają lepsze wyniki na początku sezonu 2016-17. W wieku 3-4 lat Grizzlies będą mieć nadzieję, że utrzymają się w domu i przebiją się do górnej połowy konferencji. To będzie trudna gra, więc nie przegap jej i obejrzyj online tutaj. KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ NUGGETS VS. TRANSMISJA NA ŻYWO GRIZZLIES

Justin Timberlake ulubiona drużyna Memphis Grizzlies będzie polegać w dużym stopniu Marc Gasol podczas tego konkursu przeciwko Nuggets. Hiszpan jest dobry, zdobywając 18 punktów na mecz, a kiedy radzi sobie lepiej, na przykład, gdy 30 października wystawił 20 w meczu z Washington Wizards, Grizzlies wygrywają.

Gwiazdy na grach NBA – zobacz zdjęcia

Hillary Clinton oraz Donald Trump będą walczyć w wyborach, podczas gdy te dwie zabójcze drużyny NBA będą ścigać się na twardym korcie. Więc zrób sobie przerwę od relacji z wyborów, napij się zimnego napoju i popcornu, ciesząc się piękną koszykówką. Grizzlies będą potrzebować obrony, aby wygrać tę, podczas gdy wybory sprowadzają się do dobrze głosujących obywateli Ameryki. Powodzenia wszystkim w dniu wyborów!

Jak oglądać NBA bez kabla?

AlfraLife , jak myślisz, kto wygra ten wielki mecz? Czy Grizzlies utrzymają się w domu, czy też Nuggets odniosą wielką wygraną na drodze? Daj nam znać, komu będziesz kibicować w dniu wyborów!